״הכי טוב - לשלב את זוויות הראיה״

מאחורי‭ ‬הג’ירפה‭ ‬של GIRAFFIC DESIGN, סטודיו לעיצוב גרפי שיווקי, מיתוג והקמת אתרים, עומדת‭ ‬עינת‭ ‬וייזמן‭,‬ רעיונאית‭ ‬ויוצרת‭ ‬רב‭-‬תחומית,‭ ‬מעצבת גרפית וקופירייטר, מומחית‭ ‬למיתוג‭ ‬ופרסום‭ ‬עסקים‭ ‬וחברות והקמת אתרי אינטרנט. בעלת ‬נסיון‭ ‬עבודה‭ ‬במספר משרדי פרסום, עם קמפיינים‭ ‬פרסומיים‭ ‬של‭ ‬לקוחות‭ ‬כמו‭ ‬אמבין,‭ ‬אופטיקנה, סולתם‭ – ‬רדד, שריונית‭ ‬חסם,‭‬‭ ‬מכון‭ ‬וינגייט,‭ ‬בזק‭ ‬בינלאומי‭, ‬טכנורלקו,‭ ‬טרלידור,‭ ‬כל‭ ‬נעל‭ ‬סנטר,‭ ‬אורטל‭ – ‬כוח‭ ‬אדם‭ ‬ועוד.

״הקמתי את GIRAFFIC DESIGN כדי לתת מענה מהיר ויעיל לעסקים שרוצים להרחיב את מעגל הלקוחות ולגדול, עסקים שצריכים ליצור או לחזק מיתוג ולהגביר אפקטיביות של השיווק – בפשטות, בלי ברברת של משרדי פרסום גדולים”.

"נסיון רב שנים במקצוע (26, ליתר דיוק) - גם כארט-דירקטור במשרדי פרסום וגם כבעלים של סטודיו לעיצוב גרפי בעשור האחרון, מאפשר לי לזהות את הצרכים הייחודיים של העסק שפונה אלי, למתג אותו ולהתאים לו מסר פרסומי ממוקד שמכוון ללקוח הנכון, עם ניצול מקסימלי של כל מדיה – מודפסת או וירטואלית, כדי ליצור נוכחות חזקה שמניבה רווחים."

ומה רואים מנקודת מבט של סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג? ש...

- לכל עסק, לכל חברה, יש את הצדדים החזקים, ויש את ה... חזקים פחות, ואחרי כ״כ הרבה שנים בתחום, אפשר לראות שבכוחו של מיתוג להבליט את היתרונות ולהצניע את מה שמהווה מכשול (או מרגיש ככזה) בשיווק.

- לפעמים שירות מעולה או מוצר מדהים, לא מצליחים לייצר ביקוש שהם ראויים לו, ודרוש מי שידע לכוון את הזרקור הנכון בזווית הנכונה, כדי להאיר את העסק ולעזור ללקוחות לגלות אותו.

- חשוב לזכור - כל הצלחה גדולה הייתה פעם גרעין קטן של רעיון.

ומה המספרים מספרים?

שנות עבודה בתחום הפרסום
שנות יצירת מודעות לכלביית ת״א
שנות ניהול קבוצת נטוורקינג

להיכרות נוספת, אתם מוזמנים לבקר ב:

דף עסקי בפייסבוק, ולהצטרף לקהילה וירטואלית של הסטודיו – למעבר לדף לחצו כאן >
בלוג, וליהנות מתכנים מגוונים בנושאי מיתוג, עיצוב וכל מה שקשור אליהם – למעבר לבלוג לחצו כאן >
ערוץ יוטיוב, ולראות חוות דעת מצולמות של הלקוחות – למעבר לערוץ לחצו כאן >

יש לנו חיבור? מעולה! לשאלות וקביעת פגישת היכרות